6 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ BYSTE MĚLI VĚŘIT STŘECHÁM GERARD®

1. VYSOCE KVALITNÍ STŘECHA ZA PŘIJATELNOU CENU

Lidé si uvědomují až na konci realizace střechy a jsou často překvapeni, že celkové náklady na plechové střešní krytiny GERARD s granulátem ze sopečných kamenů je podobná nákladům na střeše s jílem nebo betonových tašek.
Pokud žijete v blízkosti pobřeží nebo v oblasti silného větru, tak Gerard je střecha pravděpodobně levnější než jakákoli jiná střešní krytina, protože nevyžaduje speciální materiály ( např. sněhové zachytávače, speciální kotvení aj. prvky ) nebo přípravky, které by se měli vyrovnat s extrémními podmínkami. 

2. DOBRÝ VZHLED A TRVANLIVOST

Vaše střecha významně přispívá k celkovému vzhledu vašeho domova, takže výběr materiálu, který po desetiletí nadále vypadá dobře, přispívá k udržení estetické hodnoty vašeho majetku a jeho tržní hodnoty. 

Díky vrstvám GEARARD s granulátem, ​​technikou proti UV záření a speciálním světelně odolným pigmentem poskytují vynikající odolnost vůči vyblednutí a zbarvení způsobenému povětrnostními podmínkami, takže váš domov bude vypadat stále dobře.

Dokonce i když je váš dům postavený u moře či na horách, tak vaše střecha Gerard nevyžaduje žádné speciální materiály, přídavné nátěry nebo přídavné upevnění. Zkoušky ukazujou, že materiály pro střešní krytiny vyrobené z hliníkové oceli a zinku mají až osmkrát vyšší korozní odolnost než jiné výrobky z oceli.

3. LEHKÁ STŘECHA NAVRŽENÁ TAK, ABY ZŮSTALA BEZPEČNÁ PŘI HURIKÁNECH NEBO PŘI ZEMĚTŘESENÍ

Skutečnost, že střešní systém GERARD je navržen tak, aby odolal téměř všemu, je uklidňující. GERARD je stlačený ocelový střešní systém, který prokázal, že odolává zatížení větrem větším než 6 kPa.

Lidé žijící v oblastech, které jsou vystaveny zemětřesení nebo jiným přírodním vlivům se často rozhodují co použít za krytinu. Raději si vybírají vyrobenou z plechů místo betonových tašek. Betonové tašky jsou 10x těžší  než plechové krytiny. GERARD je lehký a odolný. Naše střešní materiály byly testovány na mnoha domech při zemětřeseních na Novém Zélandu a jiných zemí.

4. STŘECHY RERARD MAJÍ NÍZKÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU

Kromě příležitostného čištění, zejména v znečištěných oblastech nebo v blízkosti lesů, není nutná údržba střech GERARD.

Jediná údržbářská činnost střešní krytiny GERARD je jí třeba čistit speciální vodou pro tento účel cca co pět let, aby se zabránilo růstu řas, mechu a lišejníků.

Tuto práci lze provést našimi doporučenými dodavateli nebo si to můžou vlastníci objektu vyčistit sami. Pokud je vaše střecha používána ke sběru dešťové vody, měli byste s námi mluvit o čištění, abyste předešli riziku kontaminace vody.

5. INSTALACE JE RYCHLÁ, ALE PŘESNÁ

Střechy GERARD jsou instalovány zkušenými profesionálními pokrývači, kteří jsou vyškoleni k instalaci na nejvyšší úrovni.

Když vaše střešní krytina GERARD dorazí na místo, tak je vybavena všemi doplňky, které jsou důležité k montáži. Naši pokrývači mají speciální nástroje pro stříhání a ohýbání, díky nimž se instalace provádí hladce a rychle. 

Lehkost střešních šablon GERARD znamená, že je lze snadno přepravovat na místa, která nejsou dostupná velkým nákladním automobilům. To je zvláště důležité v horských oblastech, kde lze do některých destinací dojet jen dodávkovými vozy. A díky tomu, že šablony GERARD jsou vyrobeny z oceli, tak se během přepravy nijak neznehodnotí a nerozbijou. 

6. IDEÁLNÍ PRO REKONSTRUKCE STŘECH

Výměna střechy je nutná při přestavbě domu. S Gerardovými střechami to bude pro vás velmi jednoduché a ušetří vám nejen čas, ale i peníze.

Díky lehkosti šablon Gerard není potřeba zpevňovat starou střešní dřevěnou konstrukci. V některých případech je dokonce možné umístit střešní krytinu GERARD na stávající starou střešní krytinu. Šetříte tímto čas a peníze.